Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 12 грудня 2010 р.

Священик Богдан Сливка

Священик Богдан Васильович Сливка народився 21 вересня 1985 р. в с. Глушків Городенківського району Івано-Франківської області. У 2002 р. поступив у перший клас Київської духовної семінарії, в 2006 р. завершив повний курс навчання в семінарії отримавши диплом бакалавра богослов'я. У цьому ж році вступив на перший курс Богословського відділення Київської православної богословської академії при філософсько-теологічному факультеті Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. 

22 березня 2009 р. Святійшим Патріархом Київським та всієї Руси-України Філаретом у Володимирському соборі м. Києва рукоположений у сан диякона.

10 жовтня 2010 року Святійшим Патріархом Київським та всієї Руси-України Філаретом рукоположений у сан священика у Покровському храмі с. Мамаївці Кіцманського району Чернівецької обл.

З благословення Святійшого Патріарха Філарета проходить богослужбову практику в Трьохсвятительському храмі при Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича.

29 грудня 2010 року прийнятий в клір Тернопільсько-Бучацької єпархії та призначений настоятелем парафії пророка Іллї м. Заліщики Тернопільської обл.

25 квітня 2011, у Світлий понеділок, був нагороджений єпископом Тернопільським і Бучацьким Нестором правом носіння набедреника.

2011 році отримав диплом магістра релігієзнавста.

4 червня 2012 року отримав диплом магістра теології.

Сайти :
  • http://cerkva.io.ua/
  • http://slyvka.io.ua/