Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 14 грудня 2010 р.

Протоієрей Сергій Петленко

Народився 14 червня 1961 р. у с.Вири Білопільського району Сумської області . У 1980 р. закінчив Львівський державний інститут фізкультури. Отримав вищу богословську освіту у Київській Православній Богословській Академії (2004-2007 рр.). 14 лютого 1999 р. рукоположений у сан диякона, а 15 лютого 1999 року, на свято Стрітення Господнього, був рукоположений у сан священика.

Указом Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета 1 червня 2000 р. був призначений настоятелем новоствореної парафії “Введення в храм Пресвятої Богородиці” у Святошинському районі м. Києва.

У червні 2011 року указом Святійшого Патріарха Філарета нагороджений орденом святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ-го ступеня.

У листопаді 2011 року удостоєний права носіння хреста з прикрасами. 

Протоієрей Сергій Петленко