Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 19 грудня 2012 р.

Варфоломій І вітає вибір Антіохійської Церкви

Вітання від Константинопольської Церкви до віруючих  Антіохійського Патріархату озвучив Вселенський Патріарх Варфоломій, з нагоди обрання нового Патріарха Антиохійського Іоана, в минулому - митрополита Європейського. У бесіді з віруючими в церкві Святого Димитрія спільноти Sarmasikiou  Патріарх Варфоломій  казав, що він радіє з того, що на Патріарший престіл Антіохії обрано патріарха Іоана. Святійший Владика зауважив, що з таким же нетерпінням очікує і майбутніх виборів нового патріарха Болгарської Церкви. 

Нагадаємо, що в понеділок Вселенський Патріарх Варфоломій І очолив літургію з нагоди свята Святого мученика Севастяна, і освятив воду у північному нефі церкви святого Димитрія. В кінці Божественної літургії говорив єпископ Діонісій, який у своїй доповіді розповів про роботу, виконану в цьому році. Ще мають бути відремонтовані дахи церкви і заплановане виконання інших ремонтних робіт для прикраси храму. 

В Божественній літургії прийняв участь настоятель Патріаршого ставропігійного монастиря св.Діонісія архімандрит Олімпус, протопресвітер Максим з двома ченцями з монастиря та Миколай Людвіг, професор і ректор Вищої Духовної академії в Солуніках, інші віруючі міста і Греції.