Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 13 грудня 2012 р.

Фільм-дослідження "Благословення апостола Андрія"

13 грудня за новим стилем Церква вшановує пам’ять першого з дванадцяти учнів Спасителя – святого апостола Андрія Первозванного. Фільмом тижня на телекомпанії «Глас» став фільм-дослідження «Благословення апостола Андрія», який вийшов до дня пам’яті святого апостола. Стрічка розповідає про його життя, знайомство зі Спасителем і місіонерське служіння. У фільмі глядач також стає свідком суперечки вчених мужів про достовірність приходу Андрія Первозванного на київські гори. У кадрі – Свята Земля, Греція, Крим, київські землі.

Режисер фільму – Олена Каретник, у головній ролі – Юрій Муровицький. Автор сценарію – співробітник Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ Владислав Дятлов. «Благословення апостола Андрія» - це євангельська розповідь про слідування за Христом, слухання Його слова, яке людство до того не чуло, - повідомляє ТК «Глас».

Три роки апостол Андрій був свідком чудес, які повертали здоров'я хворим, життя - померлим, чисту душу - грішникам. Згодом і сам учень Христа проповідував у Малій Азії, на території сучасної України і Росії, але його було жорстоко покарано за це. Угодник Божий завершив свою місію на землі: його було кинуто до в'язниці, а згодом - розп'ято. Хоча й на хресті він продовжував свою проповідь...