Четвер, 20 грудня 2012 р.

«Ми не станемо жертвою впливових безбожників»

У загальне русло дехристиянізації грецького суспільства вписуються нові заходи Міністерства розвитку щодо скасування вихідного дня в неділю для підприємств, що працюють у сфері торгівлі, наголосив у своїй заяві телевізійному каналу «Стар» Преосвященніший митрополит Фтіотіда Миколай. Серед іншого він зазначив: «Я засмучений тому, що завдяки цій міру економіка, всупереч їхнім словам, не розвивається і не звільняється. У той же час це ще один крок у напрямку дехристиянізації Греції ».

«Найпарадоксальніше те, що отримавши на виборах голоси православних греків, влада всупереч їх волі утверджує безбожну державу», - додав митрополит Миколай. 

В іншому місці він підкреслив, що «Неділя - день святковий, день, присвячений Богу, людині і сім'ї. Мене засмучує, що наші політики знехтували потребами православного християнина і поклоняються безбожній державі. Вони створюють такі обставини, при яких штовхають усіх до невір’я ». 

«Все це - руйнування! Народ уже втомився, але ми не станемо жертвою впливових безбожників. У Греції неділя - день присвячений Богу », -підсумував митрополит.