Неділя, 23 грудня 2012 р.

Вифлеємський Вогонь Миру в Тернополі

Сьогодні, 23 грудня Тернопільські пластуни розпочинають марафон передачі Вифлємського Вогню Миру у кожну оселю. Вже 15-ий рік поспіль напередодні Різдва українські пластуни розповсюджують Вогонь з Вифлеєму, як символ миру, добра та Різдвяного настрою. До Нового року Вифлеємський Вогонь Миру запалає у всіх церквах Тернополя. Через посередництво пластунів, його тепло відчують громади районів області, діти у сиротинцях, хворі у лікарнях та самотні люди. Акцію традиційно благословили та підтримали чотири Церкви – Українська Православна Церква Київського патріархату, Українська Автокефальна Православна Церква, Греко-католицька церква та Римо-католицька Церква

Всі бажаючі зможуть запалити власну свічечку в своєму храмі. Нагадаємо, що акцію «Вифлеємський вогонь миру» було засновано ще у 1988 році Австрійською телерадіокомпанією з благодійною метою: донести світло з місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домівкою. Того ж року ініціативу підхопили скаути Відня, а згодом і скаути інших країн. 

Розклад передачі Вифлємського Вогню Миру тернополянам: передача в Катедральному соборі УГКЦ — неділя, 23.12 о 10:00; передача Обласній адміністрації — понеділок, 24.12; передача на сесії Обласної ради — вівторок, 25.12; передача на сесії Міської Ради — четвер, 27.12; передача по школах, університетах, сиротинцях, лікарнях, ЗМІ — щодня з понеділка по п’ятницю.