субота, 29 грудня 2012 р.

Румунський Патріарх відвідав дім людей похилого віку

У переддень свята Різдва Христового, Блаженнійший Даниїл, Патріарх Румунський, відвідав людей похилого віку, що нині живуть в центрі паліативної допомоги «Святого Нектарія», архієпископа Бухарестського. Ось що розповідає Адріана Карунту, директор Центру паліативної допомоги "Святий Нектарій» для телеканалу «Трінітас»: «Візит Блаженнійшого Патріарха Даниїла до хворих, що перебуваються в термінальному стані нашого центру, є найбільшим доказом любові і відданості Церкви для цієї категорії, які так багато страждають, і мають ще кілька днів, щоб жити. 

У нас є сім пацієнтів, госпіталізованих в даний час. Є кілька пацієнтів, у яких є сім'ї, і які раніше відвідували їх. Але є також чотири людини, які не мають нікого. Ми приймємо їх так, наче ми і представляємо їхні сім’ї ". 

Центр паліативної допомоги було побудовано з листопада 2011 року по жовтень 2012 року, а освячено 24 жовтня 2012 в рамках заходів, присвячених святкуванню для памяті покровителя Патріаршого собору. Центр має два поверхи і горище, а крім того простір, відведений на допомогу людям, є також офіси соціальної допомоги, кабінети і зона для психологічного консультування.