Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 20 грудня 2012 р.

Румунський Патріарх Даниїл відзначив день тезоіменитства

У співслужінні ієрархів Румунської Православної Церкви, Святійший Владика очолив богослужіння в історичній каплиці Патріаршої резиденції у вівторок, 18 грудня 2012 року. Після Божественної літургії Патріарх розповів про життя і подвиг святого Даниїла Ісихаста зауваживши, що для румунів святий Даниїл є визначною духовною та аскетичною постаттю. Він також залишається у свідомості народу як великий смиренний молитвеник. Також Предстоятель не забув згадати і про ті численні чуда, які здійснює святий Даниїл по всьому світу і до нашого часу.

Патріарх згадав і про пророка Даниїла наголосив, що так само, як молодий Даниїл і троє його друзів, залишались до смерті вірними батьківській традиції і виконанні закону Мойсевого, так і ми повинні залишатися стабільними і вірі і християнських цінностях. Віра пророка Даниїла у Правдивого Бога повинна стати нам прикладом до наслідування. 

Завершуючи промову Предстоятель Церкви Румунії, підкреслив, що "це велике задоволення для всіх присутніх, молитись в такий день в цій історичній церкві".