Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 23 грудня 2012 р.

Церква допомогає голодуючим дітям в Танзанії

Олександрійський Патріархат впевнено несе свою місію в Африці. Архієпископ Іринопольський Димитрій ділиться Євангельською радістю з голодуючими дітьми в Танзанії, з тими, хто, як каже владика, «забув посміхнутися». "Незважаючи на всі труднощі, що стоять перед країною, завжди знаходяться люди, які продовжують підтримувати нашу місіонерську роботу і можуть допомагати нашим дітям", - каже митрополит. За вісім років служіння в Танзанії владика показав добру, благочестиву роботу, гідну Олександрійського Патріархату. 

«Всі ці роки з благословення нашого Патріарха Феодора, було завершено 165 місійних проектів і охрещено понад 50.000 православних" - розповідає родом з Салонік митрополит Димитрій. За декілька років ми завершили будівництво 30-и церков, звели 4 місіонерських центри, 2 дитячих будинки, 7 шкіл і багато клінік, гуртожитків. Надали будинки великим багатодітним родинам. У спробі вирішити основні проблеми відсутності чистої питної води, велись проекти про фінансуванню відкриття 74 колодязів та свердловин. В той час також було роздано понад 100 інвалідних візків хворим людям. 

"Ми, як і раніше, незважаючи на всі труднощі щодня на своїх кухнях варимо супи та роздаємо тисячі пайків. І це в той час, коли митрополія надає 6800 стипендій, будує церкву і навіть нову клініку", говорить єпископ Іринопольський. Спасибі за підтримку надану місії в Танзанії, з Греції та грецької діаспори. 


Нагадаємо, що Іринопольська митрополія, також відома як Дар-ес-Саламі, це єпархія під юрисдикцією Патріархії Олександрійської та всієї Африки. Її територія включає в себе парафії та місії, розташовані в Танзанії і Сейшельських островів. Єпархія була заснована в 1959 році. В її юрисдикцію включені Танзанія, Кенія та Уганда. Тоді митрополит Миколай встановив свою кафедру в Кампалі. З цього часу єпархія була розділено між архієпископом Кампали і всієї уганди Уганди в 1995 році та архієпископа Кенії в 2001 році.