Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 25 січня 2013 р.

Прокуратура заборонила будівництво офісу УПЦ КП

Як повідомляє репортер інтернет-видання "Помісна Церква" з посиланням на 5 канал, будівництво у Десятинному провулку заборонила столична прокуратура. Про це повідомив заступник прокурора Києва Максим Могильницький.  Крім того, відомство підготувало позов до суду про розірвання угоди оренди земельної ділянки за цією адресою. Нині на території зруйнованої садиби Підвисоцького стоїть будівельний кран. А територія обнесена парканом із металевим дротом і встановлене відеоспостереження. 

Компанія-підрядник посилила заходи охорони після того, як активісти знесли огорожу та прорвалися на територію будмайданчика. Нагадаємо, на замовлення української православної церкви Київського патріархату на Десятинному провулку збираються звести 7-поверхову адміністративно-господарську будівлю для потреб Української Православної Церкви Київського Патріархату. 

Максим Могильницький, заступник прокурора Києва: "Документ реагування прокуратури міста Києва - подання, яке направлене до Державної інспекції архбудконтролю, виконане. Є вже відповідь від Держінспекції архбудконтролю про те, що дозвіл на проведення будівельних робіт на території наближеної до Десятинної церкви, скасовано".