Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 12 січня 2013 р.

Ікона Богородиці зцілила сліпу дівчину

У Києво-Печерській Лаврі від ікони Божої Матері «Всецариця» прозріла осліпла дівчина. (Храм Всіх Преподобних Отців Печерських). Ізраїльські та українські лікарі підтверджують факт чуда, підкреслюючи, що з діагнозом «пухлина зорового нерва» людина не може нічого бачити. Безопераційне лікування неможливе і на допомогу лікарів у таких випадках розраховувати не доводиться, але допомогла дівчині несподівано і чудесно Сама Пресвята Богородиця. Регулярне відвідування Оленою молебнів до Пресвятої Богородиці біля ікони «Всецариця» супроводжувалося проблисками зору біля ікони. Несподівано під час молебню зір значно покращився, Олена побачила ікону, священика і навіть порошинки в променях сонця ... 

За твердженням лікарів, зоровий апарат з такою хворобою не може передавати в мозок сигнали. За перші дні січня у Олени відкрився і слух в галасливих місцях! До цього через пухлини в голові вона не чула нічого. Зцілення прогресує! 

До ікони «Всецариця» («Пантанасса»), що зберігається на Святій горі Афон (земному наділі Богородиці) в Ватопедському монастирі, віруючі люди з XVII століття вдаються в особливих випадках: при смертельних захворюваннях, особливо ракових, зверненні в пошуках заблукалих близьких. 

Тепер в XXI столітті список (копія) ікони «Всецариця» в Києво-Печерській Лаврі відкрила джерело допомоги сотням віруючих українців у багатьох потребах і потік людей біля ікони невичерпний. Молебні біля чудотворної ікони "Всецариця" в Києво-Печерській Лаврі проходять кожен день в 13:00 (крім неділі і свят).