Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 26 січня 2013 р.

В РПЦ підуть через гортанобісся до "високої кухні"

У Московському Патріархаті підтримали ідею відомого кулінара Олега Корсакова, який запропонував створити школу і академію російської православної кухні, передає "Інтерфакс". "Ідея відродження російської високої кулінарії дуже цікава. Це не тільки традиція, яка нічим не поступається західноєвропейським, а й з'єднання трапези з духовним змістом християнських свят, з їх символікою, вченням Церкви", - заявив агентству глава синодального Відділу по взаєминах Церкви і суспільства протоієрей Всеволод Чаплін. Він нагадав, що трапеза в християнській традиції завжди була пов'язана з богослужінням, духовними роздумами і переживаннями. У древній церкві трапеза відбувалася після літургії в тому ж приміщенні - в храмі або катакомбах, "тому спроба поновити зв'язок трапези з богослужінням гідна всілякої підтримки", - зазначив представник РПЦ. 

З приводу пропозиції Корсакова священик звертався до московських рестораторів, до інших людей, які могли б надати допомогу. "На жаль, великого відгуку немає. Утилітарний підхід до трапези сьогодні переважає, причому йдеться не лише про підходи, але й про урочисті заходи", - заявив Чаплін. Він висловив надію на те, що знайдуться люди, здатні надати допомогу в реалізації ідеї Корсакова "і покласти початок відродженню даної традиції, за чим, дасть Бог, послідує і створення школи, і повернення високої російської кухні в практику". 

Раніше Корсаков, який більше 20 років живе в Лондоні і є основоположником відродження російської православної кулінарії, заявив, що "сьогодні всі православна спільнота є заручником невігластва, оскільки до цих пір знаходиться у нарузі російська православна кулінарія - хранителька Божественної символіки в трапезі". Тому, продовжив він, відродити православні традиції необхідно, щоб повернути колишню духовну велич трапези православного народу Росії і явити історію "нікому невідомої колишньої російської кухні". 

Він також запропонував реалізувати оригінальний проект: відкрити християнські трапезні зали в Росії та Європі, прибуток від яких буде спрямована на благодійність. Корсаков пропрацював в 17 країнах по лінії МЗС СРСР. Був кухарем міністра закордонних справ СРСР Едуарда Шеварднадзе, шеф-кухарем радянських посольств в Осло, Белграді та Лондоні, відповідав за приготування страв на урочистості з нагоди 50-річчя сходження британської королеви Єлизавети II на престол, був неодноразово запрошений готувати для глав королівських будинків, європейської аристократії і на прийомах в честь керівників держав.