Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 29 січня 2013 р.

Тема релігії - в центрі уваги Давосського форуму

23 січня в Давосі відкрився Всесвітній економічний форум, на який з'їхалися провідні світові політики та економісти. На нинішньому форумі, як зауважують експерти, крім традиційних тем, була звернена увага на релігійну складову політико-економічного життя, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сatholicnews. Тіффані Місраі, аналітик Глобальної ради на Всесвітньому економічному форумі, помістила на його офіційному сайті своє бачення місця віри і релігії в сучасних політиці та економіці. "Враховуючи важливість віри та релігії в політичних, економічних і соціальних подіях у всьому світі, я не думаю, що ми можемо заплющувати очі на релігію, навіть якщо це незручна тема для обговорення", - написала вона. 

"Релігія як і раніше відіграє центральну роль, (...) дослідження показують, що 80% жителів світу пов'язані з релігією. Таким чином, релігійні громади є потужним двигуном для трансформацій ", - додала міжнародний аналітик. Однією з цілей нинішнього форуму в Давосі його співробітниця вважає, пошук шляхів "примирення тенденцій розвитку суспільства з релігійними переконаннями".

Тема релігії в центрі уваги Давосського форуму
"Може релігійні установи як і раніше відіграють важливу роль у вихованні толерантності та цінностей у суспільстві в XXI-му столітті?", - Задає риторичне питання скептикам одна з організаторів Всесвітнього економічного форуму. В рамках заходу 25 січня відбулося відкрите обговорення теми ролі релігії в сучасному політичному й економічному житті.