Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 13 січня 2013 р.

Болгарська Церква готується до виборів Патріарха

Як повідомляє інтернет-проект "Помісна Церква" з посиланням на офіційний сайт БПЦ, сьогодні, в неділю 13 січня 2013 року, в актовому залі Софійської митрополії було проведено збори делегатів з правом голосу на Патріарших виборах Болгарської Православної Церкви, що відбудуться 24 лютого. Згідно зі Статутом Болгарської Патріархії, у виборі Предстоятеля беруть по шість делегатів ради з восьми районів Софійської єпархії - Софії, Самоков, Iхтипнської, Дипнінської, Радомиру, Кюстенділу, Трану та Годеча. У відповідності з нормативними вимогами для кворуму і проведення виборів, за кандидата повинні віддати свій голос дві третини виборців, або 32 чоловіка. 

У роботі виборчого форуму взяли участь тридцять чотири делегати духовних районів Софійської єпархії. Високе зібрання очолив Преосвященний Іоан, єпископ Знепольський. Владика відкрив зустріч і пояснив процедуру голосування, за якою будуть обиратися делегати. Єпископ також зауважив, що Патріарший місцеблюстистель, Головуючий Священного Синоду БПЦ Преосвященний митрополит Варненський Кирило нині перебуває з офіційним візитом у Грузії. 

Болгарська Церква готується до виборів Патріарха
Перед вибором делегатів на єпархіальній раді виборів Патріарха єпископ Іоан заявив представникам ЗМІ, що не існує проблем з організацією виборів, оскільки вся процедура детально наперед прописана у рішеннях Священного Синоду Болгарської Православної Церкви.