Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 1 січня 2013 р.

Надруковано нову книгу про Сповідь та Причастя

У київському видавництві “QUO VADIS” побачила світ українською мовою книга клірика Спасо-Преображенського собору протоієрея Андрія Дудченка “Сповідь та Причастя: практичні поради”. Книгу рекомендовано до друку рецензійною комісією Української Православної Церкви. Сповідь і Причастя – найсерйозніша і найважливіша річ. Це те, заради чого варто приходити до храму. Сам Господь Ісус Христос Свою проповідь почав зі слів: “Покайтеся, бо наблизилося Царство Небесне”. Він також говорив, що вічне життя матимуть лише ті, хто споживатиме Його Плоть і питиме Його Кров. 


Про те, як саме підготувати себе до цих великих Таїнств, щоб прийняти їх на зцілення душі й тіла, і говорить автор у цій невеликій книзі. У вересні 2012 року ця ж книга була видана російською мовою. 

Придбати книгу можна у лавці Спасо-Преображенського собору, а також в інтернет-магазині видавця з поштовою доставкою в будь-яку точку світу. До оплати приймаються банківські картки. 

ЗМІСТ Як підготуватися до сповіді? Сповідь: про важливе і несерйозне Святість чи безгрішність? Віра святих грішників До котрого коліна передаються гріхи? Причастя: що це та як підготуватися? Митрополит Каліст (Уер): “Особисто я схвалюю регулярне причащення” До суперечок про регулярне причащення Вечірнє причащення: думки з приводу ДОДАТОК 1: Насолоджуйтесь усі! Про Причастя на Пасху ДОДАТОК 2: Про вечірнє служіння літургії Передосвячених Дарів та про євхаристійний піст