Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 31 січня 2013 р.

Польські католики помолилися з мусульманами

У XIII День ісламу, який відзначався у Католицькій Церкві Польщі 30 січня, католики і мусульмани молилися разом в базиліці францисканців у Кракові. У службі взяли участь представники мусульманських громад у Кракові та парафіяни Католицької Церкви, повідомляє Радіо Ватикану. Після служби в Папському університеті Іоана Павла II пройшов форум, темою якого було «Виховання молодих християн і мусульман в дусі справедливості й миру». 

Як зазначив польський єпископ Гжегож Рись (Grzegorz Ryś), в молоді необхідно виховувати справедливість і мир, бо можна бути щасливим, досягнувши чогось, тільки якщо поступати справедливо.«Потрібно розвивати в молодих людях Боже розуміння справедливості », - додав ієрарх.

Голова Ради імамів мусульманської ліги муфтій Надаль Абу Табаг (Nadal Abu Tabaq) подякував усім, хто допоміг організувати цю спільну молитву. Також він висловив співчуття у зв'язку зі смертю польського кардинал Юзефа Глемпа. Захід організувало екуменічне служіння архиєпархії Кракова, отці францисканці, Міжвідомчий інститут екуменізму і діалогу Папського університету Івана Павла II, Міжнародне екуменічне братство Net For God, Клуб католицької інтелігенції в Кракові.