Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 30 січня 2013 р.

Митрополит Филип відвідав США. Фото

Як повідомляє офіційний сайт УПЦ, на запрошення Першоієрарха Руської Православної Церкви Закордоном Митрополита Східноамериканського і Нью-Йоркського Іларіона та по благословенню Блаженнішого Митрополита Київського в всієї України Володимира, митрополит Полтавський і Миргородський Филип відвідав Сполучені Штати Америки. У поїздці митрополита Филипа супроводжував співробітник Київської Митрополії Юрій Мадуда. 

24 січня митрополит Филип відвідав Ставропігійний храм Святого Іоанна Хрестителя у Брукліні (Нью-Йорк). Під час відвідин на прохання Першоієрарха РПЗЦ владика Филип передав для храму та поклоніння вірян парафії мощі святих преподобних отців Києво-Печерских та частки мощей новомучеників та сповідників. Зустрічаючись з вірянами, митрополит Филип відправив молебень та виголосив промову й привітання від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира. Також по благословенню Його Блаженства меценатів та благодійників храму було відзначено церковними нагородами Української Православної Церкви. 

25 січня митрополит Филип мав зустріч з мером м. Нью-Йорк Майклом Блумбергом, під час якої передав п. Блумбергу вітання від Блаженнішого Митрополита Володимира та пам’ятний подарунок. 

27 січня митрополит Филип відвідав храм Святої преподобної Матрони Московської в м. Хелландейл (Штат Флорида), де звершив Божественну літургію, а також передав ковчег із частками мощей святих преподобних отців Києво-Печерських для постійного перебування у цьому храмі. Після літургії відбулося спілкування митрополита Филипа із парафіянами.