Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 3 січня 2013 р.

Московський Патріарх привітав українського архиєрея

3 січня 2013 р. Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав архієпископа Балтського і Ананьївського Олексія з 20-річчям служіння у священному сані : Його Високопреосвященству, Високопреосвященнішому Олексію, архієпископу Балтському і Ананьївському Ваше Високопреосвященство! Сердечно вітаю Вас із знаменною датою у Вашому житті — 20-річчям служіння у священному сані. Ваші труди на ниві Христовій почалися у Свято-Успенському Одеському монастирі, де Ви принесли чернечі обіти і були рукопокладені у сан ієродиякона, а потім в ієромонаха. Призволенням Божим і рішенням Священноначалія на Вас було покладено відповідальний послух намісника обителі, виконуючи який, Ви чимало сприяли її прикрашенню та відродженню чернечого діяння. 

Понад шість років Ви здійснювали служіння вікарного єпископа Одеської єпархії, проявляючи турботу про збереження споконвічних православних традицій, про духовне просвітництво та моральне виховання пастви. Недавньою постановою Священного Синоду Української Православної Церкви Ви були призначені правлячим архієреєм новоствореної Балтської єпархії.  

Молитовно бажаю Вам невичерпної радості в Господі, душевної та тілесної міцності та допомоги Небесного Владики у подальшому архіпастирському служінні. 

З любов'ю у Христі 
+ КИРИЛ, ПАТРІАРХ МОСКОВСЬКИЙ І ВСІЄЇ РУСІ