Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 15 січня 2013 р.

Різдвяний концерт у монастирі УАПЦ

Як повідомляє кореспондет інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на Прес-службу Спасо-Преображенського Угорницького монастиря УАПЦ, 13 січня, після Всенічного Бдіння на свято Обрізання Господнього, до Угорницького монастиря завітав один з найкращих в Коломийській єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату парафіяльний хор зі Свято-Введенського храму смт Отинія під керівництвом Володимира Бодюка. Різдвяна коляда для братії монастиря, у чудовому виконанні отинійського хору, перетворилася на справжній різдвяний концерт. 

У Спасо-Преображенському храмі обителі хористи, під керівництвом талановитого та відданого своїй справі регента, виконали десяток різдвяних колядок, серед яких були справжні складні, академічні твори. Коляда в Угорницькому монастирі для отинійського хору є вже доброю традицією: хористи поділилися з братію монастиря різдвяною радістю, виголосили святкові вінчування та побажали ченцям різних благ від новонародженого Богомладенця-Ісуса.  

У свою чергу, з благословення намісника Угорницької обителі архимандрита Олексія, керівник прес-служби монастиря ігумен Никон (Гайдай) подякував п. Володимиру Бодюку та хористам за гарну коляду та щирі побажання, й побажав хору подальших творчих досягнень та Господнього благословення. На молитовну згадку про відвідини обителі ігумен Никон та благочинний монастиря ієромонах Павло (Мисак) вручили всім колядникам пам’ятні подарунки та буклети про історію Угорницького монастиря.