Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 8 січня 2013 р.

Активісти знову вимагали від УПЦ КП припинити забудову

З десяток активістів під стінами столичної прокуратури - вимагали припинити забудову на вулиці Десятинній. Закидають київським прокурорам бездіяльність. На думку мітингарів місце - на якому ведуться археологічні розкопки та будівництво на замовлення Української православної церкви Київського патріархату заповідне. За словами захисників "старого Києва" церковники не мають всіх дозвільних документів, адже на території їхньої забудови - розташована пам'ятка архітектури древній фундамент палацу князя Володимира. Представники прокуратури запевнили мітингарів перевірка, щодо правомірності забудови - триває. 

Віталій Черняхівський, організатор акції: "Оце ми притягли цю ляльку, може він чесними очима подивиться цим прокурорам, він його заставить прийняти рішення - зупинення незаконної забудови на території заповідника "Стародавній Київ". 

Назар Констянтинов, представник прокуратури міста Києва: "З приводу законності проведення будівельних робіт - хочу сказати, що при проведенні перевірки було встановлено, що проект будівництва за вказаною адресою було погоджено Міністерством культури України. Міністерство культури України являється центральним органом виконавчої влади у сфері культурної спадщини".

Повідомляє 5 канал