Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 11 січня 2013 р.

Відбудеться молебень за єднання Українських Церков

13 січня 2013 року, на Софійському майдані в Києві буде проведено черговий спільний молебень за єднання Українських Церков. Ця акція проводиться регулярно, як ініціатива представників різних конфесій, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на духовний рух "Схід і Захід в єдності під покровом Богородиці". Вірні УГКЦ, УПЦ КП, УАПЦ, УПЦ (МП) та РКЦ збираються з травня 2005 р. щомісяця 13-го числа на Софійському майдані на спільні молебни (в будній день - о 19.00, у вихідний- о 13.00). Гаслом таких зібрань стало: "Схід і Захід в єдності під Покровом Пресвятої Богородиці". 

Як запевняють організатори події, "спільно молячись за зміцнення єдності і любові ми відкриваємо наші серця до братерського спілкування та співпраці, що сприяє досягненню видимої єдності наших Церков"

Подібні молитовні зібрання також проходять у Львові, Івано-Франківську, Червонограді, Дрогобичі, Ворохті, Радехові, Жовкві, Сокалі, Косові, Харкові, Луцьку, Южному (Одеська обл.) Стрию, с.Криворівня та с.Красник (Верховинський р-н.); Здвижині, с.Шепіт (Косівський р-н); Ганновері (Німеччина), Торонто (Канада), Філадельфії (США). Після молебню учасники заспівають разом різдвяні колядки.