Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 10 січня 2013 р.

Митрополит Амвосій засудив "відміну" неділі

Різку незгоду з рішенням міністерства економічного розвитку Греції дозволити роботу всіх торгових підприємств у недільні дні висловив у своєму блозі митрополит Калаврітській Амвросій.«Грецька влада задалися метою скасувати недільний вихідний день! Тим самим вона йде на повідку своїх керівників - масонських та безбожних світських властей (глобалізаторів). Їх не турбує, що, за словами самих продавців, магазини шість днів працюють даремно (як каже один мій знайомий підприємець «ні душі не переступає поріг мого магазину»).

Влада задалися метою відкрити торгові підприємства і в сьомий день, «день Господній», щоб дощенту зруйнувати баланс в церковному, сімейному та соціальному житті грецьких громадян" . 

«Ті, хто робить спроби скасувати вихідний недільний день, принижують гідність людини, перетворюючи її з вільної на раба. Вони немов говорять йому: "Працюй поки не здохнеш!». Перетворюють людину на тварину. Яка їсть, пасеться, спить і служить своєму господареві ». За словами владики Амвросія, бажаючі скасувати вихідний день у неділю «прагнуть відірвати греків від Церкви» і «привести народ до безбожництва і прийняття загальносвітової релігії».