Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 13 січня 2013 р.

Першоієрарх РПЦЗ різко засудив шлюби содомітів

Першоієрарх Російської Православної Церкви Закордоном митрополит Агафангел (Пашковський) закликав православних християн відгородиться від тих хто пропагує одностатеві шлюби і веде гріховне життя. «Нехай християни залишаються християнами. Ми повинні бути з цим. Це наша вічність ». «Церква дотримується традиційних, природних людських цінностей. Про це сказано в Старому і Новому Завітах. Позиція там однозначна: одностатеві відносини називають пороком і смертним гріхом. Людина підвладний цьому гріху - не може спасти свою душу. Це ж стосується і взаємин між чоловіком і дружиною, якщо там присутня зрада, блуд. 

Грішні люди не можуть потрапити в Царство небесне, якщо вони не покаються. Вони повинні зробити свій вибір. Хочуть продовжувати жити в гріху? Це їх право. Але, вони не можуть називати себе християнами. Християнське держава повинна забороняти такі прояви гріха, відгородитися від усього цього. 

На жаль, багато країн світу заохочують представників так званих сексуальних меншин, які влаштовують паради і карнавали. Це широко пропагується. В одному з віршів Маяковського ця тема зачіпалася. Там було написано, що якщо так піде сценарій далі розвиватися, то в кінці цієї п'єси кіт Василь буде жити з велосипедом. В принципі, нехай вони хоч з велосипедами або крокодилами свої так звані шлюби укладають, але нехай вони при цьому не називають себе християнами », - підкреслив Першоієрарх РПЦЗ. 

Детальніше на відео Інтернет газети «Погляд з Одеси». Бесіда проходила в Кафедральному Соборі РПЦЗ Архистратига Михаїла в Одесі: