Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 16 січня 2013 р.

Одній з учасниць "Pussy Riot" хочуть полегшити життя

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на сайт 5 каналу, в ці хвилини розпочинається розгляд клопотання про відтермінування ув'язнення однієї з учасниць панк-гурту "Pussy Riot" - Марії Альохіної. Справу слухає суд міста Березніки Пермського краю, де й відбуває покарання опозиціонерка. Її адвокати просять перенести тюремний строк до повноліття сина підзахисної. Зараз йому п'ять років. Така практика вже кілька разів застосовувалася в російському судочинстві раніше. 

Нагадаємо, Марію Альохіну, Надію Толоконнікову та Катерину Самуцевич визнали винними у хуліганстві в серпні минулого року. Приводом стала їхня акція в московському храмі Христа Спасителя в лютому 2012-го. Під час розгляду касаційної скарги Самуцевич звільнили з-під варти. Толоконнікову ж відправили на два роки до колонії в Мордовії, Альохіну - в Пермському краї. 

Петро Верзілов, голова групи підтримки клопотання Марії Альохіної: "Шансов на успех мало, потому что местная власть будет консультировться с Москвой. Возможно, с самим Путиным. А он сейчас не хочет освобождать оппозиционеров, осужденных по громким делам".