Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 31 січня 2013 р.

Чи потрібна Католицька Церква в інтернеті?

Aleteia, всесвітня католицька мережа, розповіла про найбільш обговорювані теми в інтернеті, що стосуються Католицької Церкви. 29 січня 2013 р. офіційно представлений проект під назвою «веб-прослуховування» («web listening»), який пропонує можливість аналізу найбільш обговорюваних тем в мережі, які пов’язані з Католицькою Церквою. Aleteia представила доповідь під заголовком «Веб-прослуховування і духовність», у якій сказано, що в соціальних мережах у релігійних і духовних дискусіях беруть участь здебільшого американці: більше двох третин коментарів із США, і майже половина з них в соціальних мережах. 

Он-лайн дискусії стають інтенсивнішими, коли піднімається тема одностатевих шлюбів, абортів і евтаназії. Коли ж мова заходить про віру, французи сперечаються переважно про відносини з ісламом, тоді як мексиканці зосереджуються на захисті меншин, а італійці, можливо, трохи дивно, мають великий інтерес до дискусій про катехизацію. 

Чи потрібна Католицька Церква в інтернеті?
«Багато людей знаходять слово Боже тільки в інтернеті, тому Церква повинна бути присутньою і тут», - вважає архієпископ Клаудіо Марія Челлі. За словами ієрарха, цікавість Папи до соціальних мереж пояснюється тим фактом, що «35% молоді черпає інформацію з інтернету». Кількість тих, хто отримує повідомлення Папи в Twitter, досягло вже більше 2 млн. чоловік. Крім того, велика кількість єпископів, священиків, монахів та монахинь вже довгий час активно діють в соціальних мережах. 

За матеріалами: catholic-media.org