Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 10 січня 2013 р.

Сербський Патріарх Іриней прибув у Грузію

Його Святість Патріарх Сербський Іриней розпочав чотириденний візит у Грузію для того, щоб взяти участь у святкуванні ювілею 80-річчя річчя з дня народження Його Святості Католікоса-Патріарха всієї Грузії Ілії. Сьогодні увечері делегація Сербської Церкви бере участь у прийомі для делегацій Помісних Православних Церков, що прибули до цих пір для участі в святкових заходах, запланованих на 13 січня. 

Як повідомив для ЗМІ учасник делегації диякон Олександр Секуліч, гості вже провели час у приємній атмосфері, слухаючи духовні пісні, колись написані самим Патріархом Іллєю (Киріє Елейсон і Аве Марія). Всі присутні одностайно погодились, що краса цих піснопінь просто захоплює дух.

Також Патріарх Сербський Іриней, якого супроводжував митрополит Чорногорії, та інші почесні гості відвідали музей «Симон Джанаці", і Національний художній музей, де вони мали унікальну можливість познайомитися з багатою художньою спадщиною братніьої Церкви. Оскільки в цьому регіоні ніколи не було іконоборчої єресі, там збереглися унікальні, безцінні зразки малярства та антикваріату.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі, після після зустрічі та прийому всіх делегатів дав урочисту вечерю для присутніх.