Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 22 січня 2013 р.

Сьогодні - День Соборності та Свободи України

22 січня 2013 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира,  керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський Антоній взяв участь в святковому концерті з нагоди Дня Соборності та Свободи України, що пройшов в Національному палаці "Україна" . Його Високопреосвященство супроводжував глава адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба. Відкриваючи урочистості Президент України Віктор Янукович привітав співвітчизників з Днем Соборності та Свободи України. 

«Соборність і свобода були і залишаються наріжними каменями нашої національної ідеї. Це важливі складові становлення сучасної України. Соборність і свобода - це цінності, які впроваджує в життя наш народ протягом усієї своєї історії», - сказав Глава держави. На заході були присутні всі Президенти незалежної України Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор Ющенко, а також Голова Верховної Ради Володимир Рибак, Прем’єр-міністр Микола Азаров, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, урядовці та представники громадськості.

Цього ж дня з нагоди Дня Соборності та Свободи України, Президент України Віктор Янукович нагородив орденом «За заслуги» ІІ ступеня секретаря Предстоятеля УПЦ архієпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра (Указ № 35/2013).

Ця висока нагорода вручається за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю.

Про це сьогодні повідмоляє репортер "Помісної Церкви" з посиланням на офіційний сайт УПЦ.