Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 10 січня 2013 р.

Засідання Священного Синоду о.Крит

Священний Синод Церкви Криту зібрався сьогодні, 10 січня 2013 року в Іракліоні, для проведення свого чергового засідання, першого в новому році. Метою зустрічі стало обговорення поточних проблем з життя Церкви. Святійший Синод області висловив задоволення з приводу канонізації Священним Синодом Вселенської Церкви Святого Никифора Прокаженого, память якого святкуватиметься щороку 4 січня. 

Священний Синод також обговорив інформацію про відміну недільного дня, як дня відпочинку, з чим категорично не погодився, підкресливши його значення не тільки як привілею для працюючих громадян, але важливою вказівкою Божого законодавства. Свято неділі, як день припинення роботи, є приналежність християнського світу, і його скасування створює додаткові незручності, порушення, заважає інституту сім'ї. Священний Синод щиро закликає усіх поважати і підтримувати статус неділі, як свята. 


У зв'язку з  вступом у новий 2013 рік, Священний Синод привітав духовенство і боголюбивий народ Криту, і побажав їм здоров'я, сили, добра та благословив усіх людей. Священний Синод не покидає свою паству, а йде разом з нею по життю, в наш непростий час, спрямовуючи людські серця угору – до Бога та вічних цінностей .