Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 24 січня 2013 р.

Депутат подарував УПЦ МП власний телеканал

Сьогодні, 24 січня, під час роботи першого Всеукраїнського з’їзду Союзу православних жінок України, народний депутат України Володимир Продівус заявив про передачу Українській Православній Церкві телевізійного каналу (ліцензії на цифрове мовлення). Голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ прот. Георгій Коваленко повідомив про подію Предстоятеля УПЦ, який благословив створення телевізійного каналу Української Православної Церкви з робочою назвою «Образ». 

Коментуючи подію, прот. Георгій Коваленко заявив: «Для нас це дуже несподівано і радісно. Ми маємо досвід створення телевізійних програм і фільмів, але про власний церковний телеканал могли тільки мріяти. Плануємо створити правдивий телевізійний образ нашої Церкви. Бо Церква – це всі ми – священики і віряни, ченці і одружені, дорослі і діти – різні люди, об’єднані єдиною православною вірою. 

До роботи над каналом плануємо залучити всі телевізійні і творчі сили нашої Церкви, а також надати загальноцерковний ефір для єпархіальних проектів. І вже сьогодні починаємо роботу над концепцією мовлення та ідеями телевізійних проектів. З подякою сприймемо і поради фахівців».