Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 21 січня 2013 р.

Грузинський Патріарх прибув до Москви

Як повідомляє інтернет-проект "Помісна Церква" з посиланням на ВЗЦЗ РПЦ, учора, 20 січня 2013 в Московському аеропорту «Внуково» відбулася урочиста зустріч Святійшого і Блаженнійшого Католикоса-Патріарха всієї Грузії Ілії II. Предстоятеля Грузинської Православної Церкви в ході візиту до Москви супроводжують митрополит Ахалцихський і Тао-Кларджетскій Феодор, вікарій Католікоса-Патріарха; митрополит Зугдідський і Цаїшський Герасим, голова Іноземного відділу Грузинської Патріархії; митрополит Батумський і Лазський Димитрій, ректор Тбіліської духовної академії протопресвітер Георгій Звіададзе, архімандрит Давид Чінчараулі та інші. 

Святійшого і Блаженнішого Католикоса-Патріарха Ілію зустрічали митрополит Крутицький і Коломенський Ювеналій, голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополит Волоколамський Іларіон, архієпископ Істринський Арсеній, керівник Управління з закордонних установ Московської Патріархії архієпископ Єгор'євський Марк, заступник голови ВЗЦЗ протоієрей Микола Балашов, секретар ВЗЦЗ з міжправославних відносин протоієрей Ігор Якимчук, співробітник ВЗЦЗ диякон Феодор Шульга, столичне духовенство. 

Увечері головою ВЗЦЗ митрополитом Волоколамським Іларіоном була даний вечеря, на якій були присутні члени грузинської делегації на чолі з Католикосом-Патріархом Ілією II. З боку Московського Патріархату на заході були присутні також керівник Адміністративного секретаріату Московської Патріархії єпископ Солнєчногорський Сергій, протоієрей Миколай Балашов, протоієрей Ігор Якимчук.+