Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 18 січня 2013 р.

Анонсовано ще одну інтронізацію для вірних США

Інтронізація Блаженнійшого Митрополита Тихона на престол Предстоятеля Православної Церкви в Америці (У канонічній єдності з Московським Патріархатом) відбудеться у Свято-Миколаївському соборі  Вашингтону 26-27 січня 2013 року. В суботу 26 січня буде звершено Всенічне бдіння. О 9.00 ранку 27 січня відбудеться Божественна літургія та чин інтронізації. У богослужінні візьмуть участь члени Священного Синоду Православної Церкви в Америці, повідомляє сайт OCA. 

Професор Девід Дріллок, голова департаменту Літургійної музики і перекладів, буде керувати зведеним хором, який включатиме півчих собору та інших парафій регіону. Репетиція відбудеться в кафедральному соборі в суботу, 26 січня.

Православних священнослужителів, охочих взяти участь у богослужінні 27 січня, просять привезти золоті облачення і зібратися в соборі до 8.00.

Нагадаємо, Архієпископ Філадельфійський і Східно-Пенсильванський Тихон (Моллард) обраний Предстоятелем Православної Церкви в Америці на 17 Соборі Православної Церкви в Америки 13 листопада 2012 року. Попередник владики Тихона, митрополит Іона (Паффхаузен) подав у відставку з поста Предстоятеля Православної Церкви в Америки 7 липня 2012 року.