Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 30 січня 2013 р.

Митрополит Андрій молився в Угорницькій обителі

Як повідомили для інтернет-проекту "Помісна Церква" у прес-службі Спасо-Преображенського Угорницького монастиря, 27 січня, у Неділю 34-у після П’ятидесятниці, коли Свята Церква відзначає віддання свята Богоявлення та вшановує пам’ять святої рівноапостольної Ніни – просвітительки Грузії, у Спасо-Преображенському Угорницькому монастирі відбулося урочисте архиєрейське літургійне богослужіння, яке очолив Священноархимандрит обителі – Високопреосвященнійший Митрополит Галицький Андрій. Митрополита Андрія, біля входу до Спасо-Преображенського храму, з напрестольним хрестом зустрів намісник монастиря архимандрит Олексій та монастирське духовенство. Отець-Намісник звернувся до Священноархимандрита обителі з вітальним словом та запросив владику очолити монастирське богослужіння. Подякувавши за вітальні слова, владика Андрій благословив хрестом духовенство та всіх вірних та окропив усіх присутніх освяченою водою. 

За Божественною літургією митрополиту Андрію співслужили намісник монастиря архимандрит Олексій, братія обителі та священослужителі Покровського кафедрального собору Івано-Франківська. В кінці літургії митрополит Андрій звернувся з архипастирським словом до присутніх у храмі богомольців, привітавши всіх з Різдвяними святами та Богоявленням. У своєму слові владика Андрій традиційно торкнувся важливих питань життя сучасних православних християн та проблем сьогодення. 

Намісник монастиря архимандрит Олексій подякував митрополиту Андрію за його святительський візит до обителі, за звершення літургії та за архипастирські молитви. З нагоди дня народження, яке митрополит Андрій відзначив 21 січня, архимандрит Олексій та братія преподнесли владиці святу просфору, митрополичий клобук та квіти. Отець Олексій побажав владиці Андрію міцного здоровя, успіхів у святительському служінні та довгих років життя. Митрополит Андрій подякував архимандриту Олексію та братії за вітання та подарунки, побажав Господнього благословення в подальшій розбудові Угорницької обителі, нових духовних досягнень та молитовного настрою. 

Цього ж дня, під час перебування в Угорницькому монастирі, митрополита Андрія привітали з днем народження голова Коломийської районної державної адміністрації Михайло Михайлович Негрич, народний депутат України попередніх скликань Володимир Кафарський та інші високоповажні гості. Після Божественної літургії відбулося святкове прийняття в монастирській трапезній.