Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 14 січня 2013 р.

Вікарій патріарха перевірив зовнішній вигляд кліру

Перший вікарій патріарха Кирила архієпископ Істринський Арсеній провів огляд одягу духовенства Данилівського та Донського благочинь, які входять в Південне вікаріатство Москви. Звертаючись до священиків в храмі-пам'ятнику Живоначальної Трійці на Борисовських ставках, ієрарх підкреслив, що їх вигляд на території храму і поза храмом повинен бути охайним, однаковим, відповідати прийнятим стандартам і сану, повідомляє "Помісна Церква" з посиланням на прес-службу благочиння Богоявленського округу столиці

Архієпископ Арсеній нагадав слова патріарха на недавньому єпархіальному зібранні Москви про те, що «духовенство столиці має являти взірець для наслідування не тільки в питаннях духовного життя, але й у зовнішньому вигляді». Потім представники духовенства черзі продемонстрували свою підготовленість до огляду. Як наголошується в повідомленні, не всі були готові до вимог священноначалія: у когось була відсутня зимова ряса, у когось камилавка була не того кольору, хтось був неохайним і неаккуратним. 

Архієпископ Арсеній «звернув увагу також на те, що священика традиційно прикрашає борода й волосся. І тут повинна бути розумна міра: не треба лякати людей голеними потилицями і підборіддями, а також кісками, що стирчать з гумками всіх кольорів », йдеться в інформації прес-служби. При цьому архієрей «зобов'язав недбайливих священиків найближчим часом усунути недоліки». Незабаром архієпископ Арсеній проведе огляд зовнішнього вигляду священнослужителів Центрального вікаріатства Москви.