Понеділок, 14 січня 2013 р.

Вікарій патріарха перевірив зовнішній вигляд кліру

Перший вікарій патріарха Кирила архієпископ Істринський Арсеній провів огляд одягу духовенства Данилівського та Донського благочинь, які входять в Південне вікаріатство Москви. Звертаючись до священиків в храмі-пам'ятнику Живоначальної Трійці на Борисовських ставках, ієрарх підкреслив, що їх вигляд на території храму і поза храмом повинен бути охайним, однаковим, відповідати прийнятим стандартам і сану, повідомляє "Помісна Церква" з посиланням на прес-службу благочиння Богоявленського округу столиці

Архієпископ Арсеній нагадав слова патріарха на недавньому єпархіальному зібранні Москви про те, що «духовенство столиці має являти взірець для наслідування не тільки в питаннях духовного життя, але й у зовнішньому вигляді». Потім представники духовенства черзі продемонстрували свою підготовленість до огляду. Як наголошується в повідомленні, не всі були готові до вимог священноначалія: у когось була відсутня зимова ряса, у когось камилавка була не того кольору, хтось був неохайним і неаккуратним. 

Архієпископ Арсеній «звернув увагу також на те, що священика традиційно прикрашає борода й волосся. І тут повинна бути розумна міра: не треба лякати людей голеними потилицями і підборіддями, а також кісками, що стирчать з гумками всіх кольорів », йдеться в інформації прес-служби. При цьому архієрей «зобов'язав недбайливих священиків найближчим часом усунути недоліки». Незабаром архієпископ Арсеній проведе огляд зовнішнього вигляду священнослужителів Центрального вікаріатства Москви.