Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 26 січня 2013 р.

"Сіверщина": Намет церковних аферистів

Саме так був названий намет-юрта УПЦ Московського патріархату під Катерининською церквою на "круглому столі" прес- клубу "Медіа-центр" у Чернігові. Нагадаємо, що вже сьомий рік під козацьким Катерининським храмом, повернутим УПЦ Київського патріархату, стоїть брудний намет Московського патріархату з великим портретом московського патріарха Кіріла замість ікони. Так московські люди протестують проти передачі українського храму українській Церкві. Хоча є рішення всіх судів про знесення незаконного намету, але державна виконавча служба, очолювана п. Олегом Шерманом, відмовилася виконувати судове рішення. 

Депутат Чернігівської міської ради Костянтин Іванов: "Хто такий отець Лєдовой, який керує цим наметом? Якщо владика Амвросій заявляє, що не має відношення до намету і до його настоятеля, то цей батюшка просто аферист, що прикривається релігійними почуттями людей".

 Намет церковних аферистів
Архієпископ Чернігівський і Ніжинський УПЦ Київського патріархату Євстратій: "Якщо після спалення цього намету вранці першим повідомив про цю подію заступник завідуючого відділом зовнішніх зносин московської патріархії Ніколай Балашов, то хіба не зрозуміло хто стоїть за чернігівським о. Лєдовим?" 

Відомий чернігівський історик Володимир Коваленко: "А взагалі в Чернігові є якась справна влада, здатна виконати судові рішення?!" 

Питання поки що зависає у повітрі і стає риторичним...