Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 19 січня 2013 р.

Лаврського диякона поки ще можна врятувати

Лікарі Німеччини готові врятувати життя диякону Сергію Чеботарю - регенту архієрейського хору Почаївської лаври, якому необхідна трансплантація легенів. Для лікування необхідно зібрати 360 000 євро, повідомляє портал "Релігія в Україні". У грудні диякон Сергій Чеботар був на обстеженні в Німецькому центрі серця в Берліні. Уклініці лікарі підтвердили поставлений кардіологами України діагноз його хвороби - синдром Аерза (ідіопатична легенева артеріальна гіпертензія) та підтвердили, що готові прийняти диякона в перших числах лютого на лист очікування, але тільки в тому випадку, якщо вся сума, а саме - 360 000 євро - буде перерахована на розрахунковий рахунок клініки. 

До того моменту, поки не знайдеться донор (органи для пересадки, як правило, вилучаються з трупа щойно загиблої людини), йому необхідно буде жити в Берліні. Захворювання на даному етапі прогресуюче, зараз отець Сергій насилу пересувається. Кожне слово супроводжується кашлем, йому не вистачає дихання. В цілому, за останній рік його стан різко погіршився. Терапевтичне лікування вже не допомагає. Йому важко рухатися, самостійно може пройти не більше п'ятдесяти метрів. До кінця збору коштів залишилося 14 днів. З необхідних 360 000 євро зібрано 290 301 євро. Залишилося зібрати 69699 євро.


Бажаючих внести пожертвування запрошують в групи підтримки диякона Сергія Чеботаря Вконтакт , Однокласники  Реквізити на операцію диякону Сергію за цим посиланням.