Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 26 лютого 2013 р.

Олександрійський Патріарх возвів на кафедру єпископа

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на агенство "Ромфея", 24 лютого Папа і Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор II здійснив першу літургію в Патріаршому соборі Успіння Божої Матері в Бужумбурі, у співслужінні митрополита Кампальского і всієї Уганди Іони та єпископа Інокентія, який був зведений на кафедру Бурунді та Руанди. Нововисвячений єпископ Інокентій походить з Центральної Африки, з Уганди.

Це третій з нині живих архієреїв Олександрійської Церкви єпископ-африканець. Єпископ Інокентій замістить на кафедрі Бурунді та Руанди грецького архієрея Саву (Хімонеттоса), переведеного до Аккри, столиці Гани. На Божественній літургії були присутні посли Єгипту, Росії та Бельгії, римсько-католицький архієпископ Бужумбура, а також численні віруючі єпархії Бурунді та Руанди. Звершувалось богослужіння грецькою, французькою, англійською, словянською мовами, а також, на мові суахілі кікуйю.

Нагадаємо, що в ці дні Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор II прибув до столиці Бурунді, Бужумбура,  в кафедральне місто бурундійсько-руандійської митрополії.