Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 20 лютого 2013 р.

За збитого хлопчика священику дали 7 років

В Одесі священика, який збив на смерть школяра Дениса Воробйова, засудили до 7 років ув'язнення. Про це пише "Сегодня". Як повідомляється, захист колишнього священнослужителя Дмитра Б. (після трагедії його відсторонили від служби в церкві) вже подав апеляцію на судовий вердикт. Мати загиблого хлопчика Тетяна Воробйова побоюється, що вирок змінять на більш м'який, а винуватця відпустять на волю. 

"Насправді ми не очікували такого суворого рішення. Однак хвилюємось, що йому, можливо, дадуть умовний термін, як це часто трапляється за подібних обставин. Хоча його вина вже доведена, і є свідки, які бачили, що Mercedes їхав на червоне світло", - розповіла Воробйова. Як зазначає видання, зараз екс-священик перебуває на волі. До остаточного рішення суду його відпустили під заставу в 25 тисяч гривень і підписку про невиїзд. 

Нагадаємо, трагедія сталася 8 вересня 2012 року на перехресті пр. Маршала Жукова та лінії трамваю №13. Від травм 6-классник помер у лікарні, не приходячи до тями. Його вчителька, дізнавшись про страшну подію, померла від інфаркту.