Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 23 лютого 2013 р.

Британці повинні утримувати воїнів джихаду

Відомий британський ісламіст Анхем Худар викликав обурення громадськості, закликавши своїх одновірців жити на гроші платників податків, які він назвав «допомогою на джихад». Про це пишуть зарубіжні ЗМІ з посиланням на британське видання The Sun. Він нагадав слухачам, що 30% населення Брюсселя складають мусульмани, в Амстердамі їх вже 40%, а в Бредфорді- 17%, порівнявши їх народжуваність з цунамі, яке накриє всю Європу.

На думку імама, «невірні» («кяфіри») зобов'язані давати гроші правовірним і таким чином фінансувати війну проти них самих. Худар, який раніше планував зірвати Поминальну неділю, загальнонаціональну траурну церемонію в пам'ять жертв воєн, в ході виступу образив працюючих співгромадян, назвавши їх «рабами».

Він також стверджував, що рано чи пізно іслам підкорить Європу, а глава уряду Девід Кемерон, а також президент США і віроломні лідери Єгипту і Пакистану будуть вбиті, а королеву Єлизавету II обізвав «потворою».
Видання зазначає, що Худар, колишній адвокат і батько чотирьох дітей, отримує в якості державної допомоги 25.000 фунтів стерлінгів щорічно і живе в будинку вартістю 320.000 фунтів, розташованому в Лейтонстоуні на сході британської столиці.