Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 20 лютого 2013 р.

"Православна Буковина" визнала своє неправослав'я

Неймовірні речі продовжують відбуватися на Буковині. Після нашої публікації під заголовком "Чи можна причащатися єпископу Марку", прес-служба Чернівецько-Кіцманської єпархії таки змушена була опублікувала офіційне спростування з приводу неймовірно безглуздого копіпасту з "Почаєвських листків". Однак спосіб, яким це було зроблено, перевершив наші найсміливіші очікування. Маємо підозру, що його на замовлення  Владики Марка складали місцеві гумористи.

Виявляється, вся справа тут зовсім не в недолугості редакторів. На майбутнє нам просто варто знати, що редакція "Православної Буковини" стала жертвою всесвітньої змови, під час якої невідомими "людьми" (звідки їм взагалі відомо, що це були люди?) оригінал-макет газети був викрадений. Швидше за все, це були прибульці з челябінського метеориту. Натомість, вороги та злочинці подали до друку зовсім іншу статтю, але вже навмисне інфіковану вірусом канонічності та благодатності.

За твердженням професорсько-докторського складу єпархії, "опублікована ж стаття містить інформацію, яка суперечить вченню православної церкви". Звісно, для просто "Буковини" це не суттєво, але для "Православної Буковини" - це вже занадто. До речі, фразу "Православна Церква" варто писати завжди з великої літери обидва слова. Чи це спростування теж писали чужопланетяни? Тоді це все чудово пояснює.

І останнє. Не дивлячись на те, що перепрошуючи своїх читачів редакція газети "з розумінням ставиться до нашого обурення", від імені всіх читачів цього безцінного науково-богословського видання хочемо чесно запевнити редакцію в тому, що ніякого обурення не було. Був лише сум та відчай за нашу Святу Православну Церкву та її душпастирів. Помісна Православна Церква має виглядати зовсім по-іншому.

Офіційне спростування "Православної Буковини"

В газеті "Православна Буковина" № 2 за лютий місяць 2013 року, у статті " Як готуватися до Святого Причастя", оригінал якої був втрачений, і був замінений, людьми, що готували газету до друку, на статтю із інтернету з подібною назвою. Опублікована ж стаття містить інформацію, яка суперечить вченню православної церкви. А також в цьому ж номері видання "Православна Буковина" не було включено статті про "Архиєрейське служіння Єпископа Марка". Редакція газети просить у своїх читачів вибачення, і з розумінням ставится до вашого обурення. Редакція газети "Православна Буковина"
Правопис оригіналу збережено