Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 6 лютого 2013 р.

Справжній архімандрит Полікарп виявив несправжнього

Дурять народ Божий не тільки на ринках, в мережевому маркетингу і пластичної хірургії, але і в інтернеті. Як стало відомо «Православ'ю в Україні», насельник Києво-Печерської Лаври архімандрит Полікарп (Ліненко) з подивом нещодавно дізнався, що під ім'ям Полікарп Печерський «він сидить» на Однокласниках. Про це йому повідомили парафіяни. На Однокласниках, дійсно, можна знайти якогось «Полікарпа Печерського», у якого на аватарці - фотографія справжнього отця Полікарпа, в списку - 487 друзів і навіть є сім'я, що складається з тітки під ім'ям «Віра Християнська» і двох братів. 

У розділі фотографії розміщені 23 фото - але всі вони скопійовані з інтернету або зроблені стопкадром з документальних фільмів про Лаврі. Останній візит на сторіночку «Полікарп Печерський» звершив 4 лютого в 20:52, більше того, листувався зі своїми «однокласниками». Але ні однокласників, ні товаришів по службі, ні друзів, ні тітки і братів, доданих у «Полікарпа Печерського» в Однокласниках, архімандрит Полікарп (Ліненко) знати не знає. І попереджає всіх бути вкрай обережними в мережі і ні в якому разі не просити духовної ради у «Полікарпа Печерського», бо той - самозванець. 

Справжній архімандрит Полікарп виявив несправжнього 

 «Народ Божий, - звертається до користувачів інтернету справжній архімандрит Полікарп (Ліненко), - я ніколи ні в яких соціальних мережах не перебував, не перебуваю і в близькому майбутньому - не збираюся. Мені достатньо живого спілкування з людьми - безпосередньо, по домофону, по телефону. Тому на сторінці в Однокласниках під нібито моїм ім'ям «Полікарп Печерський» з вами спілкується якийсь самозванець. Благаю, не вірте і не зв'язуйтеся!».