Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 19 лютого 2013 р.

Ліквідоване Філаретом братство відкрило свій сайт

Розпочав роботу сайт самбірського Православного Братства Свт. Павла Конюшкевича за назвою Φιλαδέλφεια. Назва перекладається, як «братня любов», повідомляє Православний Оглядач. Нагадаємо, що згадане братство у Самборі було ліквідоване Священним Синодом Української Православної Церкви Київського патріархатом 22 січня 2013 року. Зроблено це було, як зазначається в ухвалі Синоду «для впорядкування церковного життя». 

«Ліквідувати шляхом реорганізації «Ставропігійне місійне братство святителя Павла Конюшкевича» в м. Самборі, приєднавши його до парафії Успіння Пресвятої Богородиці, - йдеться в рішення синоду. - Протоієрей Олександр Швець залишається настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в м. Самборі у складі Дрогобицької єпархії УПЦ Київського Патріархату, про що преосвященний Михаїл, єпископ Дрогобицький і Самбірський, має видати указ».

Щоправда таке рішення Синоду було негативно сприйнято частиною духовенства та вірних парафії Успіння Пресвятої Богородиці в Самборі. Була навіть бійка (відео)

Перейти на сайт : http://uaoc-uk.org