Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 27 лютого 2013 р.

Азаров особисто заопікувався гомосексуалістами

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на громадський рух "Любов проти гомосексуалізму", 19 лютого 2013 року у Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні». Це - урядова ініціатива, документи якої підписані особисто прем'єр-міністром України Миколою Азаровим. Загаданим документом пропонується внести зміни до низки законів, зокрема до Кодексу законів про працю та Кримінального кодексу України. Все це робиться в рамках виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.  Кабмін пропонує внести зміни в Закон України "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні", в яких уточнюються поняття "дискримінація" та "непряма дискримінація". 

Серед головних завдань цього законопроекту - ввести в список дискримінаційних ознак сексуальну орієнтацію, додавши її до традиційного переліку: раса, колір шкіри, стать, вік, релігійні переконання і соціальне становище. Нагадаємо, в 2006-2007 роки вже розглядалася подібна ініціатива заборонити так звану дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації. Тоді вдалося добитися виключення цієї норми.Навіть правове управління Верховного Суду України висловилося категорично з цього приводу: «У зазначеній статті проекту Трудового кодексу України змішані природні права з неприродними проявами, саме до яких відноситься нетрадиційна сексуальна орієнтація». 

Азаров особисто заопікувався гомосексуалістами
«Кабінет міністрів Миколи Азарова прийняв ганебне рішення - повернутися до цього питання. Особливо показовим є те, що це робиться без громадських слухань та публічних дебатів з цього приводу. По суті, український уряд заради ефемерної і теоретичної лібералізації візового режиму з ЄС приносить в жертву сімейні цінності, руйнуючи головний соціальний інститут країни, - йдеться в заяві руху «Любов проти гомосексуалізму». - Твердо віримо, що громадянське суспільство не дозволить реалізуватися цій ініціативі ».

Заборона так званої дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації призведе до того, що з дитячого саду не можна буде звільнити няню-лесбіянку, а релігійні організації будуть зобов'язані приймати на роботу гомосексуалістів на їх вимогу.