Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 16 лютого 2013 р.

Чи можна причащатися єпископу Марку? Фото

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на авторитетні джерела в Чернівецько-Кіцманській єпархії УПЦ Київського Патріархату, днями там розгорівся черговий скандал. Наші колеги з газети "Православна Буковина", що виходить з благословення Преосвященнійшого єпископа Марка, в одному з матеріалів припустились жахливої помилки. В лютневому числі газети №2 2013 року, а саме в статті "Як готуватись до святого Причастя" її автор, а точніше, бездумний копіювальник чужих текстів ієрей Іван Гузак, категорично запевнив своїх читачів, що до Святого Причастя не можна допускати, серед інших великих грішників, не лише віруючих УГКЦ, Української Автокефальної Православної Церкви, але й (увага!!!), віруючих самої Української Православної Церкви Київського Патріархату. Нагадаємо ще раз, цю газету видає єпархіальне Управління УПЦ КП!

Таку помилку місцеві віруючі сприйняли з великим обуренням : "Вважаємо, цей ганебний вчинок великою плямою на нашу Церкву. За словами духовенства та мирян єпархії, які залишились обуреними такими ляпами, тепер необхідно справедливо покарати не лише автора допису, але й редактора "Православної Буковини" - ділиться своїми міркуваннями один з місцевих священиків для "Помісної Церкви". - Тепер краще закрити ту газетку, яка окрім сорому нам нічого доброго не принесла. Це ж ганьба не лише на одну Буковину, але й на всю нашу Церкву. Хотілося б, щоб винні були справедливо покарані, а на сайті Церква.Інфо тепер мусить бути опубліковане офіційне роз'яснення з цього приводу. Це вже не перший випадок, коли вчинок нашого єпископа змушує нас червоніти перед розумними людьми". 

Редакція інтернет-проекту "Помісна Церква" буде слідкувати за подіями в регіоні. Слідкуйте за нашими оновленнями. Окрім цього, варто наголосити й те, що в свою чергу, наша редація з великим задоволенням зможе допомагати своїм буковинських колегам у підготовці до друку якісних православних матеріалів.