Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 18 лютого 2013 р.

Актор Том Хенкс підтримав сербів

Як повідомляє сербська газета «Правда», знаменита зірка Голлівуду, володар двох «Оскарів», актор Том Хенкс несподівано став на бік сербів, заявивши в інтерв'ю кабельному телеканалу «Е», що Косово завжди було сербським і одного дня стане сербським знову! Розповідаючи про швидкий початок зйомок фільму про історію створення держави Ізраїль, що продюсується Стівеном Спілбергом, де Хенкс буде грати одну з головних ролей, він порівняв страждання євреїв зі стражданнями косовських сербів, пише RuSerbia.com. 

 - Євреї під час Другої світової війни витерпіли погром голокосту, не кажучи вже про все, що відбувалося з ними протягом сотень років до цього. Але незважаючи ні на що, вони не втрачали віри в свої корені,і що вони повернуть свою землю і тисячу років вітали один одного «На майбутній рік в Єрусалимі». Схожа ситуація є й сьогодні, коли мова йде про Косово. Там колись жили Серби, будували монастирі, у них були свої королі, а потім прийшли албанці і вигнали сербів. В кінці 20-го століття на сербів падали бомби НАТО, але вони як і раніше не хочуть визнати Косово, як незалежну державу і говорять «Косово - це Сербія», як євреї, які в кінці-кінців повернулися на свою землю, так що можливо, так буде й з сербами, - заявив Хенкс.

Актор Том Хенкс підтримав сербів
Том Хенкс - православний християнин, відомий в Голлівуді своїм інтересом до історичних тем і вважається одним із найбільш освічених акторів Голлівуду.