Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 27 лютого 2013 р.

Можна подивитися і заплатити за службу в Полтаві

У Полтавській єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату реалізовано новий місіонерський проект «Hram.tv» - онлайн-трансляція богослужінь із Свято-Миколаївського собору міста Комсомольська, повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на прес-службу Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії. Цільова аудиторія проекту - люди, які не мають можливості регулярно відвідувати православний храм, що знаходяться далеко від дому і православної віри, емігранти, люди з обмеженими фізичними можливостями. «Hram.tv» - це Храм Божий у Вашому будинку - втішають відвідувачів сайту його творці. 

Якщо Ви маєте комп'ютер, підключений до мережі Інтернет, то зможете брати безпосередню участь у богослужіннях, ставити (не віртуальні!) свічки за себе і своїх близьких, замовляти молебні, заупокійні служби, сорокоусти, отримувати тексти молитов і бути в курсі всіх церковних свят » , - йдеться в повідомленні. Відзначається, що церковнослужителі храму приймають і виконують треби в режимі реального часу. Оплата приймається у різній валюті, в тому числі євро.

Проект реалізується з благословення голови Синодального відділу релігійної освіти, катехизації та місіонерства УПЦ, ректора Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії митрополита Полтавського і Миргородського Филипа.