Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 27 лютого 2013 р.

Франція переходить в іслам. Шокуюче відео

Столиці Старого світу на очах змінюють свій культурний вигляд. Чи могли знати королі Франції, поховані в абатстві Сен-Дені під Парижем, в якому оточенні їм доведеться лежати? Два рази на тиждень - у четвер і в суботу, тут забороняють говорити по-французьки - тільки арабською. У приватну школу для мусульман запис - на рік вперед. Кожен день у розкладі першим уроком - Коран. 114 сур Священної книги справжній мусульманин повинен вивчити напам'ять. З двох років дівчинка з Марокко і всі її вісім сестер носять чадру. У родині Аїші французьку вчити і не намагалися. З'являтися в школі в джильбаб - великих безформних накидках, що закривають все тіло, крім обличчя, - французький закон забороняє, але в цій школі світський закон не писаний. "Світський" у перекладі з арабської - "антирелігійний".

"Я поважаю свою релігію, тому ношу чадру, а якщо Франція проти, то нехай забороняє француженкам. Забороняти мені може тільки Аллах", - говорить одна з мусульманок. У минулому році в Парижі вже закрили три підпільні мусульманські школи. І в школах вжили заходів: ні в Інтернеті, ні в міському довіднику ісламські адреси тепер не знайти - формально школи не існують.

"Ми вчимо наших дітей тому, що вони в першу чергу мусульмани. Саме мусульмани. І важливо жити за законами Аллаха, тому що тільки Аллах - істина. Не зупиняйся і не бійся нічого, крім Аллаха - такий заповіт нам залишили в Корані", - зазначила Ханья алах, викладач культурології в початкових класах мусульманської школи. На вулиці Куронь дійсно нічого не бояться - це найбільше мусульманське гетто в Парижі. Тут живуть за своїми законами. 11-й, 18-й і 20-й муніципальні округи - це халяльне м'ясо на ринку, багатий вибір правовірною одягу зі знижками - кожна друга тут ходить в бурці - і п'ять разів на день заклик муедзина. 


В районі Біловол немусульман практично не залишилося."І я, і мої діти вже піддавалися нападу з боку підлітків. Не знаю, хто вони - мусульмани чи ні, але це небезпечно", - скаржиться емігрантка Галина Павлюченко. Скільки їх точно, ніхто не знає. Мінімум 10 відсотків жителів Франції здійснюють намаз. Це від шести до восьми мільйонів чоловік - рекорд для Європи. Двісті тисяч чоловік в рік сюди приїжджають легально, ще 200 тисяч перетинають кордон без документів. 

"Вдумайтеся, ми штампуємо французів. Ми роздаємо французькі паспорти направо і наліво, не замислюючись, чи хоче ця людина стати французом, і чи здатна вона ним стати. Такими темпами ми станемо мусульманською країною. Якщо ви не хочете, щоб Франція закрила своє обличчя вуаллю, ми повинні зупинити потік емігрантів, потрібно офіційно заборонити в'їзд ", - заявляє лідер партії" Національний фронт Марін Ле Пен.