Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 8 лютого 2013 р.

Грецька Архієпископія США допомагає бідним грекам


Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква", днями із спеціального фонду допомоги Грецької православної Архієпископії Америки (Вселенський Патріархат) було виділено $ 200 000  для потреб Міжнародного благодійного християнського фоду, що діє в Греції (МКК) для термінової доставки палива до 30 благодійних організацій в Афінах, Беотії і в 14 інших областях Північної Греції. Ця програма, яка реалізується з грудня минулого року, буде забезпечувати надання необхідного палива до кінця зими для нагріву установ, де перебувають близько 1500 осіб, дітей, дорослих і літніх людей, і здійснюється через співпрацю МКК та неурядової некомерційнї організацією Human Services 'Mission' та Афінського Архієпископа.

"Ця пропозиція є виразом істинної любові та цікавості віруючих Грецької православної архієпископії Америки для того, щоб наші брати у Христі, які страждають від економічної кризи в Греції і Європі, були забезпечені необхідним паливом.  І нині через гуманітарні та благодійних організацій ми хочемо надати максимальну допомогу для тих, хто має потреби".

Грецька Архієпископія США допомагає бідним грекам
Нагадаємо, Грецька православна архієпископія Америки, разом з благодійним братством єпархії, уже надала допомогу загальним обсягом 1,2 мільйона доларів для допомоги людям, що страждають від важкої економічної ситуації в Греції.