Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 25 лютого 2013 р.

Тернопільщина підтримує... Московський Патріархат?

Проаналізувавши «секретне» розпорядження Кабміну №76-р від 11 лютого 2013 року, починаєш розуміти, чому чиновники не хочуть оприлюднювати, як саме уряд “розпилює” бюджет, і кому дістаються ласі шматки. Трендом останніх трьох років є надання Донецькій області бюджетних призначень обсягом майже 200 мільйонів гривень. Тут усе очевидно, бо обділяти базовий для влади регіон не можна. Будь-яка інша область може отримати, у кращому випадку, лише десяту частину від того, що призначено “землякам” владної верхівки України. Суми захмарні, тому постає питання, чому на ремонт одного лише будинку йде більше, ніж на Сумську, Чернігівську та Житомирську області разом узяті. 

Цікавий феномен і Тернопільської області. Вона аж ніяк не є базовою для електорату влади, але отримала бюджетних призначень майже на 24 мільйони гривень. Якщо подивитися на статті витрат, то усе стає зрозумілим: більше 15 мільйонів йде на будівництво двох будинків на 63 квартири у Почаєві. Ні для кого не секрет, що це оплот Московського патріархату в західній Україні. Як не прикро, але тенденції більш ніж очевидні. Складається враження, що громадяни України наповнюють бюджет не заради розвитку держави в цілому, а для підтримки структур, які забезпечують безхмарне існування нинішньої влади. 

Про це в своїй колонці на Економічній правді пише Олег Медуниця, народний депутат, член бюджетного комітету, член ВО “Батьківщина”.