Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 21 лютого 2013 р.

Кардинала-педофіла не хочуть пускати на вибори

Єпископ Чарльз Дж. Шіклуна (Charles Jude Scicluna) прокоментував справу архієпископа Лос-Анджелеса кардинала Роджера Майкла Махоні, який не зумів у своїй архієпархії правильно вирішити ситуацію зі священиками, замішаними в педофілії. В американській пресі в зв'язку з цим виникла ціла кампанія критики в бік кардинала, а радикальні кола закликають до недопущення його участі в майбутніх виборах Папи. Як стверджує єпископ Шіклуна, «кардинал Махоні дуже скромний, він не зміг правильно оцінити ситуацію з випадками педофілії у своїй єпархії». 

Єпископ єпархії Мальта зазначив, що кардинал зробив цілий ряд великих помилок, в тому числі таку, як публікація імен всіх священиків, яких ще тільки підозрювали в сексуальних зловживаннях, причому, включив навіть власне ім'я. Однак критик зауважує, що за це не можна лінчувати кардинала, який вже відсторонений від керівництва архиєпархією. 

Кардинал-педофіл Роджер Майкл Махоні
«Брати участь або не брати участь у конклаві - він повинен вирішити наодинці зі своєю совістю», - переконаний єпископ Шіклуна.