Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 22 лютого 2013 р.

Вселенський Патріарх зустрівся з головним місіонером

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на портал "Амен", учора Генеральний директор благодійної організації Афінської Архієпископії «Місія» (Αποστολή) Костянтин Дімцас мав зустріч із Його Всесвятістю Вселенським Патріархом Варфоломієм, під час якої проінформував про масштаб діяльності цієї структури. За словами Дімцаса, за 2012 «Місія» надала допомогу приблизно двом мільйонам нужденним незалежно від кольору шкіри, віросповідання і походження. 

Генеральний директор благодійної організації пригадав Різдвяне послання Вселенського Патріарха, де 2013 названий роком загальнолюдської солідарності, і попросив у Його Святості батьківського благословення на діяльність «Місії». Крім того, К. Дімцас розповів про підтримку, яку надає проектам організації Грецька Американська Архієпископія, а також інші закордонні єпархії Вселенського Престолу. 

Слід зазначити, що Вселенський Патріарх спонукає ієрархів, що стоять на чолі зарубіжних єпархій, підтримувати благодійницьку діяльність «Місії». «Ми стежимо за діяльністю Афінської Архієпископії і особливо її організації «Місія». Ми пишаємося тим, що Елладська Церква знаходиться поруч з тими, хто цього потребує. Вашу діяльність цінують не тільки в Греції, але і за кордоном », - зазначив Його Святість. Також Патріарх Варфоломій підкреслив, що і Матір Церква, і він особисто, благословляють і підтримують похвальні праці та діяльність «Місії» у сфері благодійності.